8

Hakkımızda / Simak Yol Süpürge Araçları İş Makinaları ve Çevre Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.

Simak Makina 2003 yılından bu yana iş makinaları ve araç üstü ekipman sektöründe faaliyet göstermektedir.

simak-kurumsalFirmamız konularında uzman, deneyimli ve dinamik kadrosu ile kamu kurum ve kuruluşlarında, belediyelerde, özel temizlik firmalarında ve yoMnşaat firmalarında kullanılan vakumlu süpürge araçlarına, asfalt robotlarına, kışla mücadele araçlarına, iş makinalarına ait yedek parçaların ve sarf ürünlerinin imalatını, bakım – onarımını, genel revizyon ve modifikasyonunu yapmakta, araç üstü ekipmanlarının imalatını gerçekleştirmektedir.

Simak Makina Türkiye genelinde servis, eğitim ve danışmanlık konularındaki hizmet portföyüne, müşterilerine daha verimli ve tasarruflu kullanım olanağı sağlaması için ikinci el araç – ekipman kiralama hizmeti ve saha – site temizlik işlerini de eklemiştir.

Simak geniş ürün yelpazesi ve özel imalatları ile çok farklı sektörlere hizmet vermektedir. Bu güne kadar araştırma odaklı ve yenilikçi kimliğiyle ürünlerinde, çözümlerinde ve verdiği tüm hizmetlerde en iyisi olmak için çabalamış. Bundan sonrada bu vizyon ile hareket ederek müşterileri, tedarikçileri, çalışanları ve kurucuları için değer yaratan bir şirket olacaktır.