8

HİZMETLERİMİZ

Yedek Parça
SİMAK Makina’nın deneyimli servis elemanları makinanızın bakım ve onarım işlemlerini orijinal yedek parçalarla en kısa sürede en iyi şekilde gerçekleştirir. Müşteri taleplerini %90 oranında karşılayan yedek parça stoku ve arıza çözme konusunda yüksek deneyimli personeli ile uygun fiyat ve kaliteli servis hizmeti verir.

genel-revizyon-ve-yenileme

Revizyon
Kamu kurum ve kuruluşlarında, belediyelerde yol-inşaat firmalarında, temizlik firmalarında kullanılan donanım ve iş makinalarının, yeni bir makina maliyeti ödemeksizin kapsamlı bir yapılandırma ile ikinci bir kullanım ömrü sunulmasıdır. Revizyon işlemi titiz ve kapsamlı çalışmalar sonucunda eski makinanın, yüzlerce parçasının değiştirilmesinden başlayıp tüm taşıyıcı elemanların güçlendirilmesi, kasa güçlendirilmesi, hidrolik sisteminin yenilenmesi, elektrik sisteminin yenilenmesi ve boyama işlemine kadar devam eden bir dizi çalışmanın yapılmasıyla yeni bir makinanın performansına eş değer hale getirilmesidir.

Eski model araçlarınızdaki ekipman ve üst yapıların genel revizyon ve yenileme işlemlerinden geçirilip yeni araçlara aktarılması işlemidir.

 

İkinci El
Firmamız bünyesindeki ikinci el araçlar detaylı teknik kontroller neticesinde, ürün grubu, yaş, yıpranma gibi kriterler karşılaştırılarak sınıflandırılır. Gerekli revizyon ve yenileme işlemlerinden geçirilerek SİMAK garantisinden satışa sunulur. SİMAK işiniz için en uygun makinayı seçmeniz konusunda size danışmanlık edecektir. SİMAK Makina’dan araç kiralayabilirsiniz ve kiraladığınız araçla birlikte aşağıdaki avantajlara da sahip olabilirsiniz. İşinize en uygun makinayı seçebilirsiniz. İşiniz için gerekli olan gerçek makina maliyetini görebilirsiniz. Makinanız her zaman yüksek performansta çalışır. Bakımı ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Satarken zarar edeceğim kaygınız olmaz. Süresi belirsiz işlerinizde kiraladığınız makinayı istediğinizde satın alma yoluna gidebilirsiniz.
Üst yapı, ekipman ve iş makinası
Üst yapı, ekipman ve iş makinası sektöründeki 10 yılı aşkın deneyimimiz ve tecrübemiz sayesinde ihtiyacınız olan yedek parçaları sizlere zamanında ulaştırıyoruz. Stoklarımızda tükenmiş, Türkiye’de olmayan yada çeşitli nedenlerle marka temsilcilerinden temin edemediğimiz parçaları, yurtdışından getirtmek, özel olarak imal yoluna gitmek yada muadlini sağlamak yoluyla sizlere çok sayıda çözüm seçeneği sunuyoruz..

 

  • servisdestek
    Servis Destek Anlaşmaları
    Koruyucu Bakım Anlaşmaları: Aracınız büyük arızalardan ve sizleri sürpriz maliyetlerden koruma amaçlı yapılan 150 çalışma saati aralıklarıyla yapılıp 2000 saati kapsayan periyodik koruyucu bakım anlaşmalarıdır. Bakım ve Onarım Anlaşmaları: Koruyucu bakım anlaşmalarını kapsayan ve ek olarak aracınızın çalışma döneminde karşılaşacağı arızaların tamirlerinin gerçekleştirileceği anlaşmalardır. Bu anlaşmada anlaşma süresince tüm arızalarınızın giderilmesinde her hangi bir işçilik ücreti talep edilmez. Full Bakım Anlaşması: Tüm bakım anlaşmalarını kapsar. Aynı zamanda aracınızın çalışma süresince tüm sorumluluğu firmamıza aittir.
sahatemizlik
Saha-Site Temizlik İşleri
Bizimle site temizlikleri inşaat alan ve yollarının temizlikleri ile birlikte sitelerde kışla mücadele işleri anlaşmaları yapabilirsiniz.

lms

Eğitim ve Danışmanlık
SİMAK müşterilerinin ellerinde bulunan makine ve ekipmanları uzun yıllar etkin ve daha masrafsız kullanabilmeleri için gerekli olan eğitim ve danışmanlık hizmetini vermektedir. Yanlış veya kapasitesine uygun olmayan şekilde kullanılan makinalarda erken masraflı tamiratlar kaçınılmazdır. Bunun için operatörün makine kullanımı konusunda detaylı eğitim alması şarttır. Makinaların daha uzun ömürlü olabilmeleri için operatörlerin ve yöneticilerinin günlük – haftalık yapmaları gereken kontroller ve bakımları bilmeleri gerekmektedir. Makine alımlarınızda makine seçimi başlı başına deneyim ve çalışma gerektiren bir iştir. İşin özelliklerine göre makine seçimi çok önemlidir. Almış olduğunuz makinayı verimli kullanabilmeniz için mutlaka yapacağınız işin niteliklerine göre seçmiş olmanız şarttır. Aynı zamanda aldığınız makinanın yedek parça bulunabilirliği ve fiyatları, sarf malzemelerinin ömürleri ve fiyatları yetkili servis ulaşılabilirliği ve fiyatları gibi unsurlar maliyetleri ve işin ilerleyişini büyük ölçüde etkiler. Doğru seçim yapıp bir adım öne geçebilmek için danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz.